facebook вул.Шевченка, 116 (корп.2)
м.Львів, 79039
тел.(032)231-49-83
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Увага!

        На сайті УЦОЯО в розділі «Звіти ЗНО» розміщено «Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» та «Результати зовнішнього незалежного оцінювання – 2014. Регіональні дані».

Шановні колеги!

         Працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти висловлюють слова щирої вдячності усім, хто був залучений до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році. Україна сьогодні переживає нелегкий час, але нам з Вами вдалося зробити заплановане й організовано провести ЗНО, об’єктивно оцінити рівень навчальних досягнень абітурієнтів, надати їм можливість здобувати вищу освіту.

         Завдяки сприянню та скоординованій роботі співробітників багатьох організацій – управлінь і відділів освіти, медицини, внутрішніх справ, Державної служби спецзв’язку, Державної служби охорони, наукових і педагогічних працівників вищих, загальноосвітніх навчальних закладів, системи професійно – технічної освіти, інститутів післядипломної освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, понад 30 тисячам абітурієнтів з Волинської, Львівської і Рівненської областей були створені належні умови для роботи в пунктах тестування.

         Ми цінуємо Вашу відповідальність, ентузіазм і надіємось на подальшу співпрацю, підтримку та взаєморозуміння. Поступ освіти в Україні неминучий. Тільки разом ми зможемо пройти нові шляхи.

 Вітаємо абітурієнтів, які наполегливою працею отримали високі результати!

З інформацією про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з трьох і двох предметів, можна ознайомитися тут.

Новини