вул.Шевченка, 116 (корп.2)
м.Львів, 79039 facebook
тел.(032)231-49-83 twitter
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. WEUA
Увага!

Стартує підготовка до ЗНО 2015

    Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 08.10.2014 р. № 1208/25985 і розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України

  • Встановлено перелік навчальних предметів, з яких особи, які виявили бажання вступати до вузів України у 2015 році матимуть змогу пройти зовнішнє незалежне оцінювання (далі - ЗНО): українська мова і література, математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська - одна за вибором). 
  • Кожен учасник має право пройти тестування не більше ніж з чотирьох предметів під час проведення ЗНО-2015.
  • Тестування з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту.
  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень-українська мова) зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.
  • Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься у квітні – липні 2015 року.

Текст наказу – в розділі «Документи» 

Роз’яснення – на сайті УЦОЯО 

П'ять нововведень ЗНО-2015

У ЛРЦОЯО створено 5-хвилинний відеоролик про 5 інновацій у ЗНО 2015 року.Запрошуємо до його перегляду:

Дворівневі тести зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

        У розділі «Документи» розміщено накази Міністерства освіти і науки України від від 01 жовтня 2014 року № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» та від 17 жовтня 2014 року № 1177 «Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».

        На сайті УЦОЯО в розділі «Звіти ЗНО» розміщено «Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» та «Результати зовнішнього незалежного оцінювання – 2014. Регіональні дані».

Про реєстрацію у кандидати в екзаменатори з англійської мови.

         Із 2009 року до переліку предметів зовнішнього незалежного оцінювання додали іноземну мову, тест із якої містить відкриту частину. Її перевіряють наукові та педагогічні працівники вищих і середніх навчальних закладів.

         Протягом 6-ти років ЛРЦОЯО під час підготовки екзаменаторів використовує різні форми роботи, покликані забезпечити якісну перевірку робіт абітурієнтів, зокрема комп’ютерне тестування і тренувальні навчання перевірки відкритої частини тесту (власного висловлення абітурієнта) в режимі он-лайн.

         Із жовтня 2014 року ми розпочинаємо підготовку до проведення низки навчально-методичних семінарів для кандидатів у екзаменатори з англійської мови. Запрошуємо до співпраці вчителів і викладачів англійської мови, які вже перевіряли власні висловлення абітурієнтів, і тих, хто хоче набути нового досвіду.

         Кандидатам у екзаменатори з англійської мови необхідно до 25 жовтня 2014 р. зайти на головну сторінку нашого сайту, знайти посилання "Екзаменаторам" і підтвердити своє бажання брати участь у семінарах.

 Вітаємо абітурієнтів, які наполегливою працею отримали високі результати!

З інформацією про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з трьох і двох предметів, можна ознайомитися тут.

Новини