facebook вул.Шевченка, 116 (корп.2)
м.Львів, 79039
тел.(032)231-49-83
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдина Країна! Единая Страна!

Увага!

        На сайті УЦОЯО в розділі «Звіти ЗНО» розміщено «Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» та «Результати зовнішнього незалежного оцінювання – 2014. Регіональні дані».

Шановні колеги!

         Працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти висловлюють слова щирої вдячності усім, хто був залучений до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році. Україна сьогодні переживає нелегкий час, але нам з Вами вдалося зробити заплановане й організовано провести ЗНО, об’єктивно оцінити рівень навчальних досягнень абітурієнтів, надати їм можливість здобувати вищу освіту.

         Завдяки сприянню та скоординованій роботі співробітників багатьох організацій – управлінь і відділів освіти, медицини, внутрішніх справ, Державної служби спецзв’язку, Державної служби охорони, наукових і педагогічних працівників вищих, загальноосвітніх навчальних закладів, системи професійно – технічної освіти, інститутів післядипломної освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, понад 30 тисячам абітурієнтів з Волинської, Львівської і Рівненської областей були створені належні умови для роботи в пунктах тестування.

         Ми цінуємо Вашу відповідальність, ентузіазм і надіємось на подальшу співпрацю, підтримку та взаєморозуміння. Поступ освіти в Україні неминучий. Тільки разом ми зможемо пройти нові шляхи.

 Вітаємо абітурієнтів, які наполегливою працею отримали високі результати!

З інформацією про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з трьох і двох предметів, можна ознайомитися тут.

Новини

ГРАФІК проведення ЗНО-2014

Основна сесія

3 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

5,6 червня українська мова і література

10 червня російська мова

12 червня математика

14 червня географія

16 червня всесвітня історія

18 червня фізика

20 червня історія України

23 червня хімія

25 червня біологія

27 червня світова література

 

Додаткова сесія


01 липня географія

02 липня фізика

03 липня російська мова

04 липня українська мова і література

07 липня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

08 липня математика

09 липня світова література

10 липня історія України

11 липня біологія

14 липня всесвітня історія

15 липня хімія

Oxford University Press